ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Kuracja na tłustą skórę głowy – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana i opracowana pod kątem wszystkich problemów związanych z tłustą skórą głowy. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może pomóc w przetłuszczaniu się skóry głowy i włosów.

obraz_2023-04-05_110050110

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE GRASSO

Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym, antyseptycznym i balansującym nadaje się do wszystkich rodzajów przetłuszczającej się skóry głowy. Ważne jest, aby stosować Naturalne składniki aktywne Grasso przed szamponem, aby zwiększyć rezultaty. Lawenda o właściwościach aromatycznych, antyseptycznych i leczniczych. Mięta orzeźwia, działa antyseptycznie, stymulująco i tonizująco. Hyzop pobudza krążenie skóry głowy i sprzyja eliminacji toksyn.

obraz_2023-04-05_110512492

OLIO PROTETTIVO

Wykonany na bazie oleju rycynowego i hydrolizowanej keratyny, zagęszcza włosy przetłuszczające się, osłabione i cienkie.  Nie jest tłusty ani ciężki, ważne jest, aby dobrze spłukać szampon przed użyciem.

obraz_2023-04-05_105451037

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA GRASSO

Delikatnie czyści i działa pobudzająco. Wyciągi roślinne, w połączeniu z odpowiednimi składnikami trychogenicznymi fitoesencji, tworzą produkt niezbędny w przypadku problemów z przetłuszczającą się skórą głowy.

obraz_2023-04-05_110658477

PŁYN GRASSO – DO SKÓRY TŁUSTEJ

To produkt wyróżniający się ze względu na skuteczne działanie w terapii łojotoku. Składniki aktywne pomagają utrzymać zdrową skórę poprzez zapobieganie nadmiernej potliwości i normalizują stan skóry tłustej. Posiadają również właściwości przeciwzapalne oraz ograniczają łojotok. Regularne stosowanie przywraca równowagę hydrolipidową skóry głowy.

Sposób użycia: po użyciu Szamponu Zasadniczego Eliokap Top Level nałożyć 20-25 kropel produktu na skórę głowy. Przed suszeniem masować przez kilka minut. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami, a gdyby do niego doszło należy przemyć oczy dużą ilością wody.