ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Nasze rezultaty kuracji ORising

ORising to marka, która od lat jest znanym producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów. Nasz gabinet trychologiczny jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie można skorzystać z naszych specjalistycznych kuracji i doświadczyć ich skuteczności na własnej skórze. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rezultatami kuracji i do skorzystania z naszych usług.

W naszym gabinecie trychologicznym ORising w Jeleniej Górze mieliśmy okazję pracować z różnymi pacjentami, którzy zmagały się z różnymi problemami z włosami. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów naszych sukcesów.

Leczenie łysienia plackowatego u 10-letniego chłopca

Zdjęcia przedstawiają przebieg leczenia od stycznia do marca 2018 roku u naszego 10-letniego klienta cierpiącego na łysienie plackowate. Zabiegi przeprowadzała trcyholog Henryka Dąbrowska-Łakomy w naszym gabinecie w Centrum Trychologii w Jeleniej Górze.

Leczenie łysienia plackowatego u 2,5-letniego chłopca

Zdjęcia przedstawiają przebieg leczenia od kwietnia do lipca 2019 roku naszego małego klienta cierpiącego na łysienie plackowate. Zabiegi przeprowadzała trycholog Henryka Dąbrowska-Łakomy w naszym gabinecie w Centrum Trychologii w Jeleniej Górze.

Leczenie łysienia plackowatego

Zdjęcia przedstawiają przebieg leczenia od stycznia do lipca 2018 roku naszej klientki cierpiącej na łysienie plackowate. Zabiegi przeprowadzała trycholog Henryka Dąbrowska-Łakomy w naszym gabinecie w Centrum Trychologii w Jeleniej Górze.