ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising H.G. System – włosy cienkie i przerzedzone

ORising H.G. System to innowacyjna linia stworzona dla osób z cienkimi i przerzedzonymi włosami o powolnym wzroście.

Profesjonalna formuła, zawarta w produktach ORising H.G. System, oparta na bazie ekstraktów roślinnych pochodzących z certyfikowanych upraw organicznych intensywnie odżywia, nawilża, stymuluje i wzmacnia włosy.

Wyciągi z kory chinowca (Cinchona Succirubra)podbiału pospolitego (Tussilago Farfara) i krwawnika (Achillea Millefolium) w połączeniu z wyciągiem z czerwonej winorośli (Vitis Vinifera) nadają produktom właściwości antyoksydacyjne, zmniejszając tym samym uszkodzenia spowodowane stresem oksydacyjnym prowadzącym do przedwczesnej śmierci komórek brodawki włosa. Chronią metabolizm energetyczny włosów poprzez zapewnienie im odpowiedniego odżywienia. Ponadto powodują wzrost keratynocytów i produkcji keratyny, która jest niezbędnym elementem wzrostu włosów.

Wyciąg z szałwi ma działanie oczyszczające. Rozmaryn i pokrzywa działają stymulująco na cebulki włosowe i odgrywają istotną rolę w równowadze fizjologicznego cyklu wzrostu włosów. Ponadto odżywcze białko ryżowe, lizyna oraz glikozaminoglikany zapewniają formułę niezbędną dla rozwoju włosów.

obraz_2023-04-07_090313354

AKTYWNE SKŁADNIKI H.G. SYSTEM

Preparat kosmetyczny do stosowania miejscowego z ekstraktem roślinnym z certyfikowanych kultur organicznych. Jego działanie opiera się na synergii wyciągu z kory chinowcawinogronpodbiału i krwawnika. Pomaga stymulować naturalny wzrost włosów.

Sposób użycia: Przed myciem włosów nałóż bezpośrednio na skórę głowy, pozostaw na 10 minut, a następnie spłucz.

Dostępne w opakowaniach: 125 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-07_090525366

SZAMPON H.G. SYSTEM – Z WYCIĄGIEM Z KORY CHINOWCA

Szampon z ekstraktem z chininy. Bogaty w ekstrakty roślinne z certyfikowanych upraw organicznych, pomaga zrównoważyć fizjologiczny cykl włosa. Polecany do włosów o powolnym wzroście, przerzedzonych i cienkich.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Dostępne w opakowaniach: 250 ml, 750 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-07_090657455

H.G. SYSTEM BIOCOMPLEX

Preparat kosmetyczny do stosowania miejscowego z ekstraktem roślinnym z certyfikowanych kultur organicznych bez parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. Połączone wyciągi z kory chinowca, podbiału pospolitego, krwawnika, szałwii, rozmarynu i winogron posiadają właściwości oczyszczające, antyoksydacyjne i pobudzające wzrost włosów.

Sposób użycia: dwa razy w tygodniu stosować równomiernie na skórę głowy, nie spłukiwać. Wstrząsnąć przed użyciem. Może spowodować lekkie, czasowe zaczerwienienie skóry głowy spowodowane stymulacją mikrokrążenia. Unikać kontaktu z oczami.

Dostępne w opakowaniach: 95 ml, 12×7 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK