ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Kuracja na łupież tłusty – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana, aby pomóc w walce z problemami skóry głowy z tłustym łupieżem. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może rozsądnie zmniejszyć produkcję tłustego łupieżu, który może prowadzić do niedrożności mieszków włosowych, a w konsekwencji do wypadania włosów.

obraz_2023-04-05_113053114

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE FORFORA GRASSA

Przeznaczone do leczenia łupieżu. Zapobiegają wypadaniu włosów. Cytryna ma działanie orzeźwiające i antyseptyczne. Niekropień właściwy działa przeciwzapalnie i zmniejsza przekrwienie.

obraz_2023-04-05_113110090

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA FORFORA GRASSA

Oczyszcza skórę głowy, mineralizuje i witaminizuje. Skuteczne w walce z łupieżem tłustym.

obraz_2023-04-05_113122170

PŁYN FORFORA

Specjalny produkt fitokosmetyczny z innowacyjną formułą leczniczą dla wszystkich rodzajów łupieżu. Jej wyjątkowa jakość kosmetyczna wynika z wysokiego stężenia aktywnych składników naturalnych: porostu islandzkiego, łopianu i paproci. Ponadto, obecność octanu tokoferolu oraz kwasu mlekowego wspomaga działanie przeciwutleniające nienasyconych lipidów obecnych na skórze głowy, a także w mieszku włosowym. Połączone działanie piroktonu olaminy eliminuje obecność łupieżu w krótkim czasie, zachowując przy tym równowagę pH i nie powodując efektów ubocznych.