ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Hair Loss SYSTEM™ – kuracja na wypadanie włosów

Nowa metoda fitokosmetyczna zapobiegająca wypadaniu włosów oparta na najnowszych badaniach trychologicznych.

Normalnym zjawiskiem jest ciągła fizjologiczna wymiana włosów i utrata około 60-80 włosów dziennie. Jeżeli wypadanie włosów jest bardziej obfite, mamy już do czynienia z anomalią. Powody takiego stanu rzeczy są różne: problemy organiczne, zmęczenie, stres, złe odżywianie, przyjmowanie leków, ciąża, karmienie piersią czy brak równowagi hormonalnej. Częstokroć, wypadanie włosów związane jest również z przetłuszczaniem się owłosionej skóry głowy.

Hair Loss SYSTEM™ to metoda chroniąca przed wypadaniem włosów poprzez – przede wszystkim – zachowanie równowagi stanu skóry na głowie. Faza ta jest niezwykle ważna, jako że dzięki aktywnym składnikom zapewniającym odpowiednią higienę, regulującym stopień natłuszczenia, nawadniającym skórę i usuwającym martwe komórki, następuje lepsze natlenienie skóry głowy, eliminacja warstwy komórek osadowych i stabilizacja powłoki hydrolipidowej.

obraz_2023-04-07_085556277

SZAMPON ZAPOBIEGAJĄCY WYPADANIU WŁOSÓW I DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Szampon Hair Loss System™ ph 5 nie zawiera siarczanu sodowo-laurylowego, ma natomiast betainę, która zachowuje w całości powłokę hydrolipidową i strukturę włosa. Swoje pobudzające i tonizujące działanie szampon zawdzięcza obecności miłorząbu japońskiego (Gingko biloba) oraz zielonej herbatyBiałko sojowe zawiera zaś składniki odżywcze niezbędne do zachowania równowagi biologicznej włosa.

Dostępne w opakowaniach: 250 ml

obraz_2023-04-07_085556277

PRODUKT KOSMETYCZNY DWUFAZOWY DO KURACJI ZAPOBIEGAJĄCEJ WYPADANIU WŁOSÓW I DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH - ZABIEG MOCNY

Mocna Terapia oparta jest przede wszystkim na synergicznym działaniu aktywnych składników, które pobudzają krążenie w skórze głowy oraz na ekstraktach z takich roślin jak m.in. żeń-szeń. Ważniejsze zadanie spełniają jednak glikoproteiny, które pozytywnie wpływają na czynność wymiany komórek, będąc tym samym nową biotechnologiczną alternatywą dla tradycyjnych substancji aktywnych używanych dotychczas.

Dostępne w opakowaniach: 15×7 ml

STOSOWANIE

Dzień I – jedną ampułkę oczyszczacza (1) nałożyć na skórę głowy i pozostawić na 20 minut. Następnie zmyć szamponem Hair Loss System™ (2) i nałożyć białą ampułkę (3). Pozostawić do działania.

Dzień II – PRZERWA

Dzień III – umyć głowę szamponem Hair Loss System™ (2) i nałożyć ½ białej ampułki (3). Nie spłukiwać.

Dzień IV – PRZERWA

Dzień V – tak jak Dzień I, powtarzać cykl od początku