ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Trychologia ORising

W naszym gabinecie trychologicznym ORising w Jeleniej Górze oferujemy szkolenia dla osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy z zakresu trychologii oraz korzystaniem z produktów ORising. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia ORising są przeznaczone zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trychologią, jak i dla już doświadczonych specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu diagnostyki i leczenia problemów z włosami oraz skórą głowy. Nauczysz się także, jak stosować produkty Orising w sposób skuteczny i bezpieczny dla swoich pacjentów.

Program Szkolenia

Trychologia

Podstawowe informacje o metodzie leczenia.

Problemy

Przyczyny wypadania włosów, chorób skóry głowy

Badanie

Rozpoznanie stanu skóry głowy i włosów

Metoda

Sposób stosowania produktów ORising

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Kurs może odbyć każda osoba, która jest zainteresowana trychologią oraz problemami skóry głowy i włosów.

Dobrą podstawą do kursu jest przygotowanie w zawodzie fryzjerskim i kosmetologicznym.

szkolenie_wlosy

Jak wygląda kurs?

Część teoretyczna

Zapoznanie się z problemami występującymi w obrębie skóry głowy. Wykładana jest również wiedza z zakresu samej trychologii, a także informacje dotyczące produktów trychologicznych marki ORising i Eliokap Top Level, które służą do zabiegów i pielęgnacji.

Część praktyczna

Ćwiczenia w posługiwaniu się mikrokamerą, w celu rozpoznawania aktywności cebulek włosa oraz postawienia właściwej diagnozy. Zapoznanie się z odpowiednimi technikami masażu skóry głowy oraz sposobami komponowania maseczek służących do kuracji.

ORising Polska

Co jest potrzebne, aby otworzyć gabinet trychologiczny?

Należy ukończyć kurs przygotowujący do badania skóry głowy i umiejętnego stosowania preparatów. Oczywiście trzeba posiadać odpowiedni sprzęt, między innymi mikrokamerę z monitorem.

Z kolei do wykonywania zabiegów są potrzebne odpowiednie kosmetyki do użytku profesjonalnego takie jak produkty marki ORising i Eliokap Top Level.

ORising Polska