ORising - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising Filler System – włosy pozbawione objętości

Linia ORising Hair Filler System jest wynikiem najbardziej zaawansowanych badań. Opiera swoją formułę na równowadze między kwasem hialuronowym i keratyną.

obraz_2023-04-06_121629213

HAIR FILLER Z KWASEM HIALURONOWYM

Innowacyjny produkt o specjalnej, wzbogaconej formule, który powstał w wyniku nowych badań biotechnologicznych. ORising Luce rozświetli Twoje włosy! Dzięki licznym składnikom zawartym w złotym szamponie ORising Luce 24K z kwasem hialuronowym Twoje włosy będą wyglądać na bardziej rozświetlone, błyszczące i grube.

Sposób użycia: nałóż niewielką ilość na skórę i wilgotne włosy, delikatnie masuj, aż uzyskasz miękką pianę i spłucz letnią wodą.

obraz_2023-04-06_121718703

FILLER SYSTEM – SZAMPON NADAJĄCY OBJĘTOŚCI

Delikatnie oczyszcza, a zawarte w nim zrównoważone środki powierzchniowo czynne pantenol i olej arganowy pomagają zachować integralność struktury włosa.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masując, spłukać. W razie potrzeby powtórzyć jeszcze raz tę czynność. Unikać kontaktu z oczami. W razie przypadkowego kontaktu, dokładnie spłukać.

obraz_2023-04-06_121744837

FILLER SYSTEM – MASKA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ

Zwiększa połysk oraz ułatwia rozczesywanie. Jest bazą do zastosowania ORising Hair Filler z kwasem hialuronowym.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy na całej ich długości, pozostawić na 2-3 minuty, a następnie spłukać, po czym przystąpić do stosowania ORising Hair Filler z kwasem hialuronowym. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku, spłukać dużą ilością wody. Wszelkie zmiany w kolorze i zapachu są spowodowane obecnością funkcjonalnych naturalnych roślin.