ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

5-AlfORising – specjalista w walce z łysieniem androgenowym

Linia przeznaczona dla osób z problemem uporczywego wypadania włosów, łysienia, przerzedzenia włosów na tłustej i wrażliwej skórze głowy oraz dla osób, które chcą złagodzić dolegliwości spowodowane przez łojotokowe zapalenie skóry.

Kuracja oparta jest w głównej mierze na werbaskozydzie pozyskiwanym z lilaka pospolitego, który jest inhibitorem enzymu 5-alfa-reduktazy. Enzym ten przekształca testosteron w dihydrotestosteron – hormon odpowiedzialny za łysienie androgenowe związane z nadmierną produkcją sebum. To właśnie nadmiar sebum powoduje, że włosy stają się cieńsze, krótsze i stopniowo zmniejsza się ich ilość.

U mężczyzn łysienie androgenowe objawia się przerzedzeniem włosów w przedniej linii i na wierzchołku. U kobiet natomiast dotyczy głównie wierzchołka głowy i powierzchni czołowej. Werbaskozyd ma dodatkowo właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwdziałające infekcjom grzybiczym powodowanym przez Malassezia Furfur. Grzyb z tego gatunku bytuje na skórze głowy i szeroko rozprzestrzenia się w obecności nadmiernej produkcji sebum powodując stany zapalne łojotokowego zapalenia skóry i w konsekwencji wypadanie włosów.

obraz_2023-04-07_083220835

SZAMPON 5-ALFORISING – RÓWNOWAŻĄCY SKÓRĘ GŁOWY

Unikalna receptura szamponu (bez SLS) bogata w naturalne ekstrakty roślinne i olejki eteryczne jest idealnym rozwiązaniem dla włosów delikatnych i cienkich, a także przy łojotokowym zapaleniu skóry. Zawarty w nim ekstrakt z lilaka pospolitego hamuje aktywność 5-alfa reduktazy. Dodatkowo obecność wyciągu z prosa zwyczajnego chroni płaszcz hydrolipidowy, a ekstrakt z kasztana stymuluje mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Wszystkie te składniki zapewniają odpowiednie nawodnienie i odżywienie włosów oraz pomagają zachować ich strukturę. Do stosowania razem z 5-AlfORising Bioessence.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać.

Dostępne w opakowaniach: 250 ml, 750 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-07_083653085

5-ALFORISING BIOESSENCE

Uzupełnienie płynu ORising Caduta przeciw wypadaniu włosów. Poza ekstraktem z lilaka pospolitego zawierają witaminę B6 współdziałającą w procesie hamowania 5-alfa reduktazy. Ponadto w skład płynu wchodzą magnez oraz mikroelementy: cynk i miedź, które przyczyniają się do prawidłowego nawilżenia skóry głowy oraz wykazują działanie anty-łojotokowe. Natomiast olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy i mandarynek, obecne w ampułkach łagodzą i odświeżają skórę głowy, a także stymulują mikrokrążenie przez co wpływają na prawidłowe odżywienie cebulek włosowych.

Sposób użycia: dwa razy w tygodniu równomiernie rozprowadzić na skórze głowy, lekko wmasować, nie spłukiwać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Dostępne w opakowaniach: butelka 95 ml, ampułki 12×7 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

SKŁADNIKI AKTYWNE

Bambus – działa przeciwdrażniąco, uspokajająco, nawet przy podrażnionej skórze.
Wyciąg z prosa – działanie odżywcze, chroni płaszcz hydrolipidowy.
Ekstrakt z kasztanowca – stymuluje mikrokrążenie krwi.
Olejki eteryczne z cytrusów – działanie uspokajające, odświeżające; stymuluje krążenie krwi w skórze głowy.