ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Centrum Trychologii ORising – Jelenia Góra

Centrum Trychologii ORising w Jeleniej Górze oferuje kompleksową pomoc w różnych dolegliwościach związanych z włosami i skórą głowy. Podstawą prowadzenia usług trychologicznych jest diagnoza przyczyny powodującej problemy skóry głowy i włosów. Jest ona możliwa dzięki badaniu mikrokamerą i szczegółowemu wywiadowi.

Na podstawie diagnozy planowana jest seria zabiegów, które odbywają się w gabinecie oraz zestaw kosmetyków trychologicznych do codziennej pielęgnacji włosów. Zadaniem trychologa jest także kontrola postępów leczenia

Zarezerwuj wizytę i odwiedź nasz gabinet trychologiczny w Jeleniej Górze prowadzony przez doświadczoną trycholog Henrykę Dąbrowską-Łakomy.

Mapa salonów ORising

Tutaj znajdziesz ORising

Przedstawiamy Państwu sklepy internetowe oraz salony kosmetyczne współpracujące z ORising Polska to miejsca, gdzie można liczyć na fachową poradę i wsparcie ze strony specjalistów w dziedzinie trychologii. Pracownicy tych salonów są szkoleni w zakresie stosowania kosmetyków ORising oraz w doborze odpowiednich preparatów dla każdego klienta.