ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Kuracja na łupież suchy – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana, aby pomóc w walce z problemami skóry głowy z suchym łupieżem. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może rozsądnie ograniczyć powstawanie łupieżu na skórze głowy.

obraz_2023-04-05_114549675

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE FORFORA GRASSA

Wskazane do kuracji suchej i podatnej na zaczerwienienie skóry głowy oraz suchego łupieżu. Brzoza pomaga oczyszczać włosy i skórę głowy z toksyn. Nagietek dobrze znany jest z właściwości zmiękczających, łagodzących, odświeżających i nawilżających.

obraz_2023-04-05_112653597

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA FORFORA GRASSA

Oczyszcza skórę głowy, mineralizuje i witaminizuje. Skuteczne w walce z łupieżem tłustym.

obraz_2023-04-05_112706477

PŁYN FORFORA

Specjalny produkt fitokosmetyczny z innowacyjną formułą leczniczą dla wszystkich rodzajów łupieżu. Jej wyjątkowa jakość kosmetyczna wynika z wysokiego stężenia aktywnych składników naturalnych: porostu islandzkiego, łopianu i paproci. Ponadto, obecność octanu tokoferolu oraz kwasu mlekowego wspomaga działanie przeciwutleniające nienasyconych lipidów obecnych na skórze głowy, a także w mieszku włosowym. Połączone działanie piroktonu olaminy eliminuje obecność łupieżu w krótkim czasie, zachowując przy tym równowagę pH i nie powodując efektów ubocznych.