ORising - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Purifying ORising – zanieczyszczona skóra głowy

Doskonały zabieg oczyszczający skórę głowy poprzez pochłanianie nadmiaru wydzielanego sebum.
Linia polecana również dla skóry wrażliwej.

Zanieczyszczenia powietrza mają negatywny wpływ na kondycję i witalność włosów. Mogą też powodować podrażnienia i zapalenia skóry głowy, a te z kolei prowadzą do przyspieszonej utraty włosów.

Synergistyczne działanie olejków eterycznych, ekstraktów roślinnych i kaolinu stanowi kompletną linię pielęgnacyjną. Pozwala dogłębnie oczyścić skórę głowy i twarzy oraz dostarczyć cennych pierwiastków niezbędnych do utrzymania witalności i zdrowia włosów.

obraz_2023-04-06_110709728

SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY I PRZYWRACAJĄCY RÓWNOWAGĘ SKÓRY GŁOWY

Dogłębnie oczyszczający skórę głowy szampon zawiera glinkę porcelanową oraz fitoekstrakty z upraw ekologicznych. Dzięki obecności ekstraktu z liści Moringa pomaga kontrolować negatywne skutki zanieczyszczenia włosów.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Składniki aktywne:
kaolin, pomarańcza gorzka, moringa olejodajna, cytryna, oliwka europejska,
arnika, łopian, brzoza, skrzyp, aloes

obraz_2023-04-06_110756918

LOTION PURIFYING

Płyn uzupełniający proces leczenia oczyszczającego i przeciw zanieczyszczeniom. Po zastosowaniu maseczki i szamponu, aplikacja lotionu pomaga w utrzymaniu i nasileniu działania ochronnego przeciw negatywnym efektom agresywnych czynników zewnętrznych, które mogą powodować stany zapalne i nierównowagę na płaszczu hydro-lipidowym.

Sposób użycia: po umyciu włosów szamponem ORising Purifying nałóż na całą skórę lekko masując. Nie spłukiwać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Składniki aktywne:
kaolin, orzech włoski, łopian, arnika, oliwka europejska, aloes, brzoza, skrzyp, moringa olejodajna, pomarańcza gorzka, cytryna

obraz_2023-04-06_110944465

MASKA OCZYSZCZAJĄCA PURIFYING

Oczyszczająca maseczka z białą glinką do stosowania na skórę głowy i twarzy. Dodatkowo wzbogacona olejem andiroba i ekstraktem z brzozy oraz skrzypu polnego pochodzącego z upraw ekologicznych. Także do skóry wrażliwej.

Sposób użycia na skórę głowy: przed myciem szamponem nałożyć bezpośrednio na skórę głowy, pozostawić na ok. 10 minut, spłukać dużą ilością ciepłej wody i przystąpić do mycia.

Sposób użycia na skórę twarzy: nałożyć na czystą skórę unikając okolic oczu. Po 10 minutach zmyć delikatnie wacikiem.

Składniki aktywne:
kaolin, pomarańcza gorzka, moringa olejodajna, cytryna, oliwka europejska,
arnika, łopian, brzoza, skrzyp, aloes