ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Serum P15

Każdy z nas chciałby zatrzymać czas i utrzymać młodość. Z tego właśnie powodu, w dzisiejszych czasach priorytetem staje się powstrzymanie działania wolnych rodników, będących czynnikiem najbardziej odpowiedzialnym za starzenie się komórek. Komórki skóry głowy również są narażone na negatywne oddziaływanie wolnych rodników, które wpływają na ich wolniejszą odnowę, a tym samym szybsze starzenie się. Konsekwencją tego jest atonia skóry głowy, jej przesuszenie, a tym samym słabe, cienkie, łamliwe, pozbawione energii, kruche włosy.

SERUM ELIOKAP P15 dzięki bogatej zawartości składników aktywnych, mających działanie antyoksydacyjne, nawilżające i odżywcze, przywraca równowagę skórze głowy działając jak mocna dawka energii dla pozbawionych witalności, zmęczonych włosów o spowolnionym cyklu wzrostu.

Dlatego właśnie SERUM ELIOKAP P15 jest produktem niezbędnym i pomocnym w pielęgnacji włosów wypadających, cienkich i łamliwych, jednocześnie przywracającym właściwą strukturę skórze głowy dotkniętej przez takie anomalie jak łupież, czy nadmierne wytwarzanie sebum.

Serum to produkt sprzedawany w butelce o pojemności 100 ml, zaopatrzonej w kroplomierz ułatwiający jego dozowanie bezpośrednio na skórę głowy.

SPOSÓB UŻCIA

Sposób użycia użycia: po zastosowaniu Lotionu Complex A należy odmierzyć 5 kropli serum bezpośrednio na skórę głowy, a następnie delikatnie je wmasować i pozostawić na 5 do 10 min, po czym spłukać.