ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

StaminORising – włosy cienkie, słabe, wypadające

Nowa terapia powstała w wyniku zaawansowanych badań nad opóźnieniem starzenia się torebki włosa.

Formuła oparta jest na roślinnych komórkach macierzystych, które dostarczają ważnych elementów odżywczych i pozwalają zachować zdrowie ludzkich komórek. Aktywne roślinne komórki macierzyste zawarte w Stamin ORising, pozyskiwane są z rzadkich gatunków jabłek jabłoni domowej, które rosną w Szwajcarii. Owoce posiadają specyfikę długiego zachowania bez utraty świeżości, dzięki wysokiemu stężeniu kwasów i garbników. Testy laboratoryjne potwierdzają, że roślinne aktywne komórki macierzyste utrzymują witalność skóry głowy, opóźniają naturalny proces starzenia się torebki włosa i mają odmładzające działanie na poziomie komórkowym.

obraz_2023-04-11_075633179

STAMINORISING SZAMPON Z ROŚLINNYMI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Przeznaczony jest dla osób o włosach cienkich, borykających się z problemem wypadania włosów oraz dla tych, którzy chcą zachować na dłużej piękny wygląd włosów i zdrową skórę głowy.

Zawiera substancje powierzchniowo czynne, które chronią hydrolipidowy płaszcz i strukturę włosów. Dzięki obecności moringi olejodajnej ma silne działanie anty-zanieczyszczeniowe, ponieważ zmniejsza przyczepność cząsteczek pyłu do włosów. Szampon delikatnie czyści, a także odżywia i wzmacnia ze względu na obecność białek soi.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Dostępne w opakowaniach: 250 ml, 750 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-11_075710212

STAMINORISING COMPLEX

Wynik bardzo zaawansowanej formuły charakteryzującej się obecnością roślinnych komórek macierzystych, które pomagają spowolnić proces starzenia mieszków włosowych i ułatwiają ich regenerację. Przeznaczony dla osób z problemem słabych i cienkich włosów, również wypadających. Pozwala na dłużej zachować młodość skóry głowy i włosów.

Sposób użycia: dwa razy w tygodniu równomiernie rozprowadzić na skórze głowy, nie spłukiwać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Może spowodować lekkie tymczasowe zaczerwienienie skóry głowy w wyniku stymulacji mikrokrążenia krwi.

Dostępne w opakowaniach: butelka 95 ml, ampułki 12×7 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

SKŁADNIKI AKTYWNE

Kofeina jest przeciwutleniaczem; pobudza wzrost włosów. Miłorząb dwuklapowy dotlenia cebulki i wzmacnia włosy. Glikoproteiny wpływają na proces dotlenienia i odnowy komórek. Glutamina wpływa na kondycję i strukturę włosów. Linia zawiera także: słonecznik, soję, lawendę, lecytynę, jabłoń domową, miętę, szałwię, zieloną herbatę, witaminę E i nikotynian metylu.