ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Płyn MD PHYTOSTEM

Eliokap MD PhytoStem to nowa terapia Eliokap Top Level, która jest wynikiem zaawansowanych badań w celu opóźnienia starzenia się torebki włosa. Formuła została oparta na roślinnych komórkach macierzystych, które dostarczają istotnych elementów odżywczych oraz utrzymują zdrowie komórek włosa.

Aktywne roślinne komórki macierzyste zawarte w MD PhytoStem, pozyskiwane są ze specjalnej odmiany szwajcarskiej jabłoni domowej (Malus Domestica). Roślinne komórki macierzyste utrzymują witalność skóry głowy, opóźniają naturalny proces starzenia się torebki włosa oraz mają odmładzające działanie na poziomie komórkowym.

MD PhytoStem jest polecany dla osób z problemem uporczywego wypadania włosów oraz o cienkich włosach, chcących zachować dłużej młodość skóry głowy oraz włosów i opóźnić starzenie się komórek, narażonych na stres oksydacyjny i ryzyko przedwczesnego starzenia.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Jabłoń domowa (Malus Domestica) aktywne komórki macierzyste. Opóźniają naturalny proces starzenia torebki włosa i zachowują witalność skóry głowy. Moringa olejodajna zmniejsza przyczepność cząstek smogu do powierzchni włosa zabezpieczając przed zanieczyszczeniami. Nikotynian metylu pobudza mikrokrążenie w naczyniach włosowatych odżywiających cebulki włosowe. Kofeina jest przeciwutleniaczem. Pobudza mikrokrążenie i wzrost włosów. Glutamina to aminokwas wpływający na kondycję i strukturę włosów. Lecytyna bogata w witaminę E posiada silne właściwości przeciwutleniające i opóźnia proces starzenia. Mięta polna ma właściwości orzeźwiające, antyseptyczne, obkurczające naczynia krwionośne, stymulujące i wzmacniające.