ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ArgORising – pielęgnacja długich włosów

Kompletna kuracja opartej na organicznym oleju arganowym i oleju ze słonecznika zwyczajnego.

obraz_2023-04-06_115410534

ARGORISING SZAMPON

Wyprodukowany z organicznego oleju arganowego. Nawilża i chroni włókna włosów. Wskazany dla każdego typu włosów. Delikatnie oczyszcza poprawiając elastyczność. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące

Sposób użycia: nanieść szampon na wilgotne włosy, delikatnie masować po czym obficie spłukać wodą. Wstrząsnąć przed użyciem.

obraz_2023-04-06_115518513

ARGORISING PERFECT HAIR FLUID

To fantastyczny produkt do pielęgnacji zmęczonych, matowych włosów. Bogaty w naturalne składniki aktywne jak licziekstrakt ze skrzypu polnego działający w synergii z organicznym olejem arganowym i olejem ze słonecznika zwyczajnego. Po aplikacji włosy nabierają kształtu, jasności i miękkości.

Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie na całą długość włosów i pozostawić do działania przez 3-4 minuty, a następnie spłukać ciepłą wodą.

obraz_2023-04-06_115704559

ESENCJA OLEJOWA Z OLEJKIEM ARGANOWYM

Esencja z olejkiem arganowym i olejkiem ze słonecznika zwyczajnego jest uzupełnieniem kuracji arganowej. Wystarczy tylko kilka kropli.

Sposób użycia: nanieść kilka kropli w dłonie i wmasować we włosy pasmo po paśmie. Po kilku minutach spłukać, a następnie umyć włosy.

obraz_2023-04-06_120103211

ARGORISING OCHRONNE SERUM DO WŁOSÓW

Synergiczne działanie oleju arganowego i heliogenolu intensywnie nawilża, restrukturyzuje i wygładza włosy, pozostawiając je naturalnie lśniące i miękkie. Obecność filtrów przeciwsłonecznych chroni przed szkodliwym działaniem słońca i zapobiega przesuszaniu włosów.

Sposób użycia: po umyciu głowy i wysuszeniu ręcznikiem zawartość ampułki wetrzeć w wilgotne włosy, a następnie przystąpić do normalnej stylizacji. Nie spłukiwać.