ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

Kuracja na wypadanie włosów – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana i opracowana pod kątem wszystkich problemów związanych z wypadaniem włosów. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może pomóc w zmniejszeniu wypadania włosów.

 

126

OLIO RIATTIVANTE

Reaktywuje mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Polecany przy problemach z wypadaniem włosów, i przy włosach cienkich.

obraz_2023-04-05_105342949

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE CADUTA – PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Przeznaczone do zabiegów dla tłustej skóry głowy i przeciw przedwczesnemu wypadaniu włosów. Bogaty w fito-ekstrakty, które wspomagają wzrost włosów oraz zapewniają odżywienie i nawilżenie. Pokrzywa działa tonizująco, stymulująco, mineralizująco, i odżywczo. Tymianek działa antyseptycznie, oczyszczająco, stymulująco i tonizująco.

obraz_2023-04-05_105451037

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA CADUTA – PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Delikatnie czyści i działa pobudzająco. Fitoesencja zapobiega wypadaniu włosów. Esencje roślinne w niej zawarte mają właściwości odżywiające, mineralizujące, tonizujące i witaminizujące.

obraz_2023-04-05_105534735

PŁYN CADUTA – PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Kombinacja ekstraktów roślinnych odpowiednio nawilża i odżywia skórę głowy. Płyn jest odpowiedni do leczenia każdego problemu z wypadaniem włosów, a także do włosów słabych i cienkich.

Sposób użycia: po umyciu włosów Szamponem Zasadniczym nałożyć 2-3 pipety produktu na skórę głowy. Przed suszeniem masować przez kila minut. Nie spłukiwać. Do użytku profesjonalnego.