ORising- Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising NaturHarmony – kuracja regenerująca

Kuracja składająca się z produktów zrównoważonych ekologicznie. 95-97% składników jest pochodzenia naturalnego. Kosmetyki zostały przebadane metodą in-vitro oraz dermatologicznie. W testach nie brały udziału zwierzęta. Produkty posiadają certyfikat VEGANOK.

Kuracja regenerująca do włosów suchych i zniszczonych. Połączone zastosowanie szamponu, odżywki i serum nawilża włosy, nadając im miękkość i połysk.

obraz_2023-04-11_094844839

SZAMPON NATURHARMONY – REGENERUJĄCY

Delikatnie myje włosy, jednocześnie odżywiając je i nawilżając. Odpowiedni do włosów suchych oraz poddawanych zabiegom chemicznym.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu nanieść na skórę głowy i wilgotne włosy, delikatnie masować do uzyskania piany, a następnie starannie spłukać ciepłą wodą. Wszelkie zmiany w kolorze i zapachu wynikają z obecności funkcjonalnych naturalnych substancji roślinnych. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Przechowywać w temperaturze pokojowej, powyżej 10°C.

Dostępne w opakowaniach: 250, 1000 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-11_094429909

NATURALNE SERUM REGENERUJĄCE

Kuracja bez spłukiwania do stosowania na całej długości włosów. Wzbogacona proteinami ryżu i ekstraktami z bambusa o działaniu regenerującym i uelastyczniającym. Pozostawia włosy gładkie i miękkie.

Sposób użycia: Nałożyć 3-4 krople produktu na całą długość włosów i równomiernie rozprowadzić grzebieniem. Nie spłukiwać i przystąpić do końcowej stylizacji. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Wszelkie zmiany w kolorze i zapachu wynikają z obecności funkcjonalnych naturalnych substancji roślinnych. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi, w razie przypadkowego kontaktu spłukać dużą ilością wody. Do stosowania zewnętrznego.

Dostępne w opakowaniach: 100 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-11_095208182

NATURALNA ODŻYWKA REGENERUJĄCA

Formuła wzbogacona witaminą E, pantenolem i algami morskimi. Nie przetłuszcza włosów, pozostawia je miękkie i łatwe do rozczesania.

Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem, nałożyć produkt na całą długość włosów i rozprowadzić grzebieniem. Pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać ciepłą wodą. Wszelkie zmiany w kolorze i zapachu wynikają z obecności funkcjonalnych naturalnych substancji roślinnych.

Dostępne w opakowaniach: 250, 1000 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

SKŁADNIKI AKTYWNE

Proteiny ryżowe – właściwości nawilżające i odżywcze

Proteiny migdałowe – właściwości odżywcze, zmiękczające.

Wyciąg z owsa – właściwości łagodzące, antyoksydacyjne, przeciwpodrażnieniowe, nawilżające.

Oliwa z oliwek – bogata w witaminę E. Działa odbudowująco i antyoksydacyjnie.

Wyciąg z nasion bawełny – właściwości nawilżające, bogaty w witaminę e

Wyciąg z bambusa – źródło aminokwasów, witamin i minerałów, zawiera biotynę i krzemionkę.

Wyciąg z alg (Laminaria digitata) – brązowych wodorostów: bogaty w polifenole, polisacharydy, sole mineralne. Działanie nawilżające i zmiękczające.

Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego – wodorosty morskie bardzo bogate w sole mineralne. Działanie ochronne, nawilżające, emolientowe, zmiękczające.

Wyciąg z zielonej herbaty – działanie antyoksydacyjne, stymulujące, tonizujące i antyrodnikowe.

Wyciąg z aloesu – nawilżający, oczyszczający, odżywczy, zmiękczający.

Witamina E – działanie antyoksydacyjne.