ORising - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising.pl - Witaj na oficjalnej stronie wyłącznego dystrybutora ORising w Polsce

ORising NaturHarmony – kuracja odżywiająca

Kuracja składająca się z produktów zrównoważonych ekologicznie. 97-98% składników jest pochodzenia naturalnego. Kosmetyki zostały przebadane metodą in-vitro oraz dermatologicznie. W testach nie brały udziału zwierzęta. Produkty posiadają certyfikat VEGANOK.

Kuracja wzmacniająca do włosów cienkich i wolno rosnących. Zaleca się stosowanie szamponu i serum bez spłukiwania po przygotowaniu skóry głowy preparatem NaturHarmony Scalp Benefit w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów terapii przeciw wypadaniu włosów.

obraz_2023-04-11_095547788

SZAMPON NATURHARMONY – ODŻYWIAJĄCY

Formuła z dużą ilością naturalnych składników funkcjonalnych pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Odpowiedni dla włosów cienkich o powolnym wzroście, zalecany jako pomoc kosmetyczna w zapobieganiu wypadania włosów.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu nanieść na skórę głowy i wilgotne włosy, delikatnie masować do uzyskania miękkiej piany, po czym dokładnie spłukać ciepłą wodą. Wszelkie zmiany koloru i zapachu wynikają z obecności funkcjonalnych naturalnych substancji roślinnych. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Przechowywać w temperaturze pokojowej, powyżej 10°C.

Dostępne w opakowaniach: 250, 1000 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

obraz_2023-04-11_095525558

NATURALNE SERUM ODŻYWIAJĄCE

Dzięki synergii różnych naturalnych ekstraktów, takich jak wyciąg z rukoli, serum to jest odpowiednie dla włosów cienkich o powolnym wzroście. Zalecane jest jako pomoc kosmetyczna w zapobieganiu wypadania włosów.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na skórze głowy 3-4 krople produktu i delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Wszelkie zmiany koloru i zapachu wynikają z obecności funkcjonalnych naturalnych substancji roślinnych. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi, w razie przypadkowego kontaktu spłukać dużą ilością wody.

Dostępne w opakowaniach: 100 ml

obraz_2023-04-05_145836458

Ten produkt posiada certyfikat VEGANOK

SKŁADNIKI AKTYWNE

Połączony wyciąg z hydrolizowanej rukoli + komórki macierzyste z czerwonych winogron + wyciąg z orzechów – ta synergia pomaga stymulować witalność brodawki skórnej mieszka włosowego. Właściwości antyoksydacyjne i wzmacniające.

Wyciąg z marchwi – zawiera witaminy A, B, C, E. Posiada właściwości przeciwutleniające

Wyciąg z lawendy – działanie równoważące, uspokajające i tonizujące

Wyciąg z pokrzywy – działanie stymulujące na cebulkę włosa.

Wyciąg z liści zielonej herbaty – działanie przeciwutleniające, stymulujące, tonizujące i antyrodnikowe.

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej – działa odświeżająco, łagodząco i oczyszczająco.

Wyciąg z ryżu – bogaty w niezbędne aminokwasy przydatne do syntezy keratyny. Właściwości nawilżające i zmiękczające.