Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies tzw. ciasteczek.
Pon-Wt, Czw-Pt 07:00-14:30

Wyjątkowo skuteczne produkty włoskiego producenta zostały wprowadzone do sprzedaży przez naszą firmę w 2005 roku.
Preparatami przeprowadza się kuracje przy najczęściej występujących problemach z włosami i skórą głowy takimi jak:
łysienie, łysienie plackowate, wypadanie włosów, łupież tłusty, łupież suchy,
łojotokowe zapalenie skóry głowy, przetłuszczająca się skóra głowy, łuszczyca skóry głowy.

Wysoka skuteczność wynika ze składu kosmetyków m.in. naturalnych ziół i minerałów.
Przebadane, testowane klinicznie i dermatologicznie na ludziach, w oparciu o wieloletnie badania trychologiczne umożliwiają
skuteczną walkę z wieloma dolegliwościami włosów i skóry głowy.

 

Chcesz otworzyć gabinet trychologii?

Dla osób, które chcą rozpocząć działalność związaną z trychologią lub urozmaicić swój gabinet fryzjerski / kosmetyczny o nowe usługi, proponujemy szkolenia z zakresu trychologii oraz dostęp do najlepszych kosmetyków w kraju.

Jak wyposażony powinien być gabinet?

Podstawowym narzędziem w pracy trychologa powinna być mikrokamera, która umożliwia postawienie diagnozy występujących dysfunkcji skóry głowy i włosów. Gabinet trychologiczny nie musi odbiegać standardem od gabinetu fryzjerskiego czy kosmetycznego, dlatego usługi te często są łączone. To, co wyróżnia trychologiczny gabinet od innych, to zestaw specjalistycznych produktów umożliwiających przeprowadzenie skutecznych terapii skóry głowy i włosów. Produkty posiadają inne, niż standardowe kosmetyki, opakowanie - są to często ampułki lub butelki ze specjalnymi dozownikami.


Rozpocznijmy współpracę!

Zadzwoń do nas, lub poproś o kontakt

 


Najczęściej zadawane pytania

 

Q: Czym jest trychologia?

A: W wyniku zanieczyszczenia środowiska, spalin i innych, obserwowany jest wzrost przypadków wypadania włosów. Dolegliwość ta często pozostaje w związku ze złym krążeniem krwi w skórze głowy. Mieszki włosowe nie są obumarłe, lecz "uśpione" i można je ponownie pobudzić do pracy poprzez lepsze ukrwienie i dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych.

Q: W jakich przypadkach metoda jest skuteczna?

A: Terapia przynosi rezultaty w przypadku łysienia typu męskiego (testosteronowego) oraz łysienia kobiet w okresie klimakterium, gdy następują zaburzenia hormonalne, a także: w przypadku łysienia plackowatego, łupieżu suchego i tłustego, łojotokowym zapaleniu skóry głowy, przetłuszczającej się skórze głowy, łuszczycy skóry głowy, wypadaniu włosów, łysieniu, łysieniu plackowatego, łysieniu całkowitemu. Mimo uzyskiwanych bardzo dobrych rezultatów należy pamiętać, że każdy z pacjentów reaguje inaczej na zabiegi, dlatego zawsze poszukiwany jest taki rodzaj zabiegu, który będzie najlepszym dla danego pacjenta. Pomaga w tym znajomość przebiegu choroby, określenie stopnia dolegliwości oraz poznanie posiadanego przez pacjenta stylu życia.

Q: Jak przebiega leczenie?

A: Badanie pozwala na ocenę kondycji włosów, stanu skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia objawów chorobowych w mieszkach włosowych, stosowana metoda umożliwia dostarczenie substancji czynnych w celu pobudzenia mieszków włosowych i odrostu włosów. Skóra głowy pobudzana jest również drogą masażu oraz preparatami z olejkami i esencjami pochodzenia naturalnego o wysokiej zawartości minerałów, białek, witamin. Dobrane zostają odpowiednie zestawy preparatów, co umożliwia dostarczenie substancji odżywczych do korzeni włosów i oczyszczenie skóry głowy. 

Q: Rezultaty leczenia

A: Rezultaty pojawiają się w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia serii zabiegów. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach. Przebieg leczenia zostaje dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Kompleksowe leczenie łupieżu jest w stanie zlikwidować najgorsze objawy w ciągu 6 tygodni. W celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu wymaganych jest kilka zabiegów. W przypadku łuszczycy po 3 – 4 zabiegach ustaje podrażnienie skóry. Leczenie jest bardzo efektywne i szybkie. Więcej informacji o rezultatach znajdziesz w zakładce 'Rezultaty Kuracji'.

Q: Jakie produkty są używane?

A: Stosujemy wyłącznie produkty naturalne, testowane na ludziach (nie na zwierzętach) pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Linie ORising, Eliokap Top Level, Hair Loss System, Helianthi's są sprawdzonymi i cieszącymi się dużą popularnością preparatami, ze względu na ich wysoką skuteczność w terapiach. Formuły oparte na ziołch i innych naturalnych substancjach czynnych są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Wyrazem tego są nowe linie oparte m.in. na roślinnych komórkach macierzystych umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów natury. Komponenty używane w preparatach pochodzą często z upraw organicznych, co gwarantuje wysoką jakość produktu.Zarezerwuj wizytę

w Centrum Trychologii ORising

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

Sklepy internetowe