Hair Filler


PŁYN HAIR FILLER 100 ml

Eliokap Hair Filler z kwasem hialuronowym dodaje objętości, poprawia strukturę i witalność cienkich, słabych i łamliwych włosów. Niweluje efekt kręcenia się włosów pod wpływem wilgoci.
Sposób użycia: Po użyciu szamponu nałożyć na wilgotne włosy, 2/3 pipety na dłoń, następnie wcierać produkt przy nasadzie włosów. Nie spłukiwać, wysuszyć włosy. Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć.


MASKA HAIR FILLER 125/250 ml

Bogata w fitoekstrakty pochodzenia biologicznego pomaga nawilżyć włosy, nadając im elastyczność i blask. Wspomaga układanie i przygotowuje włosy do nałożenia Hair Filler Eliokap Top Level.


SKŁADNIKI AKTYWNE

Kwas hialuronowy: działanie nawilżające. Organiczny ekstrakt ze skrzypu polnego: działa uelastyczniająco, regenerująco i mineralizująco. Oliwka: działa przeciwutleniająco, nabłyszczająco, naprawczo. Brzoza: działanie dermo-oczyszczające i normalizujące. Fiołek trójbarwny: działa antyoksydacyjnie, nawilżająco i zmiękczająco. Organiczny olej arganowy: działanie zmiękczające, nawilżające i uelastyczniające. Słonecznik: działanie nawilżające i odbudowujące.

 

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra

tel. 75 62 70 984

biuro@orising.pl

ORising.pl