Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies tzw. ciasteczek.
Pon-Wt, Czw-Pt 07:00-14:30

Calmante


plyn_calmante

PŁYN CALMANTE

Narażona codziennie na wiele form agresji skóra głowy ulega zmianom w płaszczu hydrolipidowym. Z tego powodu skóra głowy może zostać pozbawiona części własnej mikroflory, stając się delikatną i odpowiednią "glebą" do rozwoju zarazków. Może to powodować znaczące problemy, takie jak podrażnienia, zaczerwienienie, swędzenie, łuszczenie. Składniki zawarte w płynie działają nawilżająco i równoważąco na mikroflorę skóry głowy. Obecna w składzie wąkrota azjatycka była od zawsze stosowana w tradycyjnej medycynie indyjskiej i ma działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Obecność komórek macierzystych lilaka pospolitego ma działanie przeciwzapalne i równoważące sebum. Ten produkt jest polecany osobom z podrażnioną, swędzącą i łuszczącą się skórą głowy, oraz przed farbowaniem włosów.

Sposób użycia: 2 razy w tygodniu nałóż 2-3 pipety produktu na skórę głowy i delikatnie wmasuj. Nie spłukiwać.

aktywne_skladniki_calmanti

AKTYWNE SKŁADNIKI CALMANTI

Wyprodukowane dla ochrony skóry głowy przed zabiegiem chemicznym, w celu uniknięcia podrażnień skóry głowy, złuszczania, swędzenia, zaczerwienienia. Naturalne składniki aktywne Calmanti mają działanie zmiękczające i ochronne podczas zabiegów, takich jak trwała ondulacja, rozjaśnianie i farbowanie. W przypadku delikatnej skóry głowy lub skóry skłonnej do zaczerwienienia i świądu, produkt można stosować codziennie.


SKŁADNIKI AKTYWNE:

Rumianek: Ma działanie łagodzące i przeciw podrażnieniom, pomaga leczyć delikatną i skłonną do stanów zapalnych skórę głowy.

Malwa: Ma działanie ochronne, nawilżające i zmniejszające przekrwienie.

Wąkrota azjatycka: ma właściwości przeciwutleniające.

Lilak pospolity: Werbaskozyd pozyskiwany jest z kultur komórek roślinnych Syringa Vulgaris, który ma działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne i regulujące wydzielanie sebum.

Olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy: ma właściwości regulujące wydzielanie sebum i oczyszczające.

Olejek eteryczny z mandarynki: pomaga poprawić koloryt skóry poprzez promowanie lokalnego krążenia krwi.

Olejek eteryczny z gorzkiej pomarańczy: ma właściwości antyseptyczne i dermo-oczyszczające.

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

Sklepy internetowe