Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies tzw. ciasteczek.
Pon-Wt, Czw-Pt 07:00-14:30

Kuracja na tłustą skórę głowy – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana i opracowana pod kątem wszystkich problemów związanych z tłustą skórą głowy. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może pomóc w przetłuszczaniu się skóry głowy i włosów.


składniki_aktywne_grasso

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE GRASSO

Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym, antyseptycznym i balansującym nadaje się do wszystkich rodzajów przetłuszczającej się skóry głowy. Ważne jest, aby stosować Naturalne składniki aktywne Grasso przed szamponem, aby zwiększyć rezultaty. Lawenda o właściwościach aromatycznych, antyseptycznych i leczniczych. Mięta orzeźwia, działa antyseptycznie, stymulująco i tonizująco. Hyzop pobudza krążenie skóry głowy i sprzyja eliminacji toksyn.


olio_protettivo

OLIO PROTETTIVO

Wykonany na bazie oleju rycynowego i hydrolizowanej keratyny, zagęszcza włosy przetłuszczające się, osłabione i cienkie.  Nie jest tłusty ani ciężki, ważne jest, aby dobrze spłukać szampon przed użyciem.


fitoesencja_grasso

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA GRASSO

Delikatnie czyści i działa pobudzająco. Wyciągi roślinne, w połączeniu z odpowiednimi składnikami trychogenicznymi fitoesencji, tworzą produkt niezbędny w przypadku problemów z przetłuszczającą się skórą głowy.


płyn_grasso

PŁYN GRASSO – DO SKÓRY TŁUSTEJ

To produkt wyróżniający się ze względu na skuteczne działanie w terapii łojotoku. Składniki aktywne pomagają utrzymać zdrową skórę poprzez zapobieganie nadmiernej potliwości i normalizują stan skóry tłustej. Posiadają również właściwości przeciwzapalne oraz ograniczają łojotok. Regularne stosowanie przywraca równowagę hydrolipidową skóry głowy.

Sposób użycia: po użyciu Szamponu Zasadniczego Eliokap Top Level nałożyć 20-25 kropel produktu na skórę głowy. Przed suszeniem masować przez kilka minut. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami, a gdyby do niego doszło należy przemyć oczy dużą ilością wody.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Tymianek: właściwości dezynfekujące i antyseptyczne.

Mięta: ma właściwości antyseptyczne, które pomagają kontrolować produkcję sebum i pobudzają mikrokrążenie skóry głowy.

Lawenda: działa antyseptycznie, bakteriobójczo i uspokajająco.

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

Sklepy internetowe