Aktualności

Spotkajmy się w Katowicach!

Drugi rok z rzędu targi Beauty Fair odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w nowoczesnej hali, spełniającej oczekiwania wszystkich wystawców i zwiedzających.

Przestrzeń targowa, jaką dysponuje wyłączny organizator – firma WATS – to ponad 34.000 m2, dzięki czemu można rozdzielić część kosmetyczną i fryzjerską, tak by każdy zwiedzający udał się do strefy, którą się zainteresuje. 16. Edycja Targów Beauty Fair należała do bardzo udanych, wszystkie wskaźniki wzrosły o 20% pod względem frekwencyjnym i organizatorskim.

W tym roku na targach jeszcze więcej atrakcyjnych wystąpień, promocji, setki marek, bogaty program sceny edukacyjnej i pokazów w salach konferencyjnych:

- Kongres Kosmetologiczny, 
- scena edukacyjna Beauty Stage, 
- II. Międzynarodowe Sympozjum Stylistów Paznokci, 
- III. Światowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIPRO Poland 2017, 
- II. MAKE-UP TALENT SHOW by Olaf Tabaczyński 
- Make-up College…
…to tylko niektóre z wydarzeń towarzyszących targom. 

Co – gdzie – kiedy?
Targi Beauty Fair odbędą się w dniach 25-26 listopada 2017 r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego (pl. Sławika i Antalla 1; obok Spodka).

Zapraszamy na nasze stoisko nr 42

Previous Next

Pragniemy poinformować, że nasi koledzy z Włoch - firma Myosotis producent ORising, zostali wybrani wraz z innymi włoskimi firmami, aby reprezentować markę "Made in Italy" podczas tygodnia rozdania Oscarów w Los Angeles. Ioana i Marta Jane wzięły udział w tym wydarzeniu jako nasi przedstawiciele i wróciły ze wspaniałą wiadomością - goście imprezy zakochali się w naszych produktach do pielęgnacji skóry ORising Skin Care. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Previous Next

Forum kosmetyki beautyVISION to wydarzenie dla branży kosmetycznej cieszące się ogromną popularnoscią wśród zwiedzających.

To także eksplozja barw, kreatywności i trendów. Na ekspozycji targów beautyVISION i LOOK pojawi się 400 marek, a w bogatym programie wydarzeń znajdą się m.in.: mistrzostwa Polski w różnych konkurencjach, pokazy, szkolenia i wykłady.

Zapraszamy na nasze stoisko w dniach 22-23.04.2017

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra

tel. 75 62 70 984

biuro@orising.pl

ORising.pl